Ploieștiul Patria Noastră

Etichetă "meci nebun"

VIDEO! Meci halucinant pe „Ilie Oana”! Petrolul – Vaslui 4-2

Spectacol total pe stadionul „Ilie Oană”! Petrolul a fost condusă de două ori pe tabelă, a egalat în minutul 90+3, iar în reprizele de prelungiri au înscris de două ori

0 comentarii Citește tot articolul

VIDEO!! Meci nebun la Ploiesti! Dupa 18 ani, Petrolul revine in Europa! Petrolul – Medias 1-1(0-1)

Petrolul și Gaz Metan au încheiat la egalitate, scor 1-1, iar echipa lui Cosmin Contra a reușit să obțină locul al treilea, calificându-se în UEFA Europa League, indiferent de rezultatul